להתחבר לחיים שבתוכנו

טיפול בשיטת אומניתרפי - פסיכותרפיה דרך הגוף

״גאיה נגעה בי במקומות עמוקים בנפש ועזרה לי להתחבר ולפתור קונפליקטים שסחבתי איתי שנים בטיפול אחד בלבד״

מהו טיפול בשיטת אומניתרפי?

שיחה
אני רוצה להתנסות
ביחד
לחץ כאן
מגע
לחץ כאן
חקירה
לחץ כאן
תנועה
חיבור לרצון
Previous slide
Next slide

טיפול בשיטת אומניתרפי הוא טיפול רגשי דרך הגוף.

גופנו אוצר בתוכו את כל החוויות, הדפוסים והאמונות שלנו מתחילת חיינו. וכך, הוא משמש לנו כשער בלתי אמצעי לעולמנו הפנימי. חכמת הגוף מובילה אותנו לחיבור עם האיכויות הייחודיות שלנו ולסיפור חיינו. בטיפול דרך הגוף ניתן לפיכך להגיע לריפוי משמעותי ושינוי מהיסוד, לסלילת דרך חדשה של חוויה ופעולה בעולם. 

הטיפול הוא מסע חקירה, גילוי וצמיחה, שבו אני מלווה אותך יד ביד, כדי להתחבר לכוחות הפנימיים שלך, לאמון בעצמך ובעולם, למימוש עצמי, ולחדוות החיים.

למי זה מתאים?

אני עוזרת לאנשים לחוות בטחון, להיות מי שהם בחייהם.

כשאין חווית ביטחון בעצמנו ובעולם, נחווה לרוב חרדה, ניתוק, חוסר אונים, תקיעות ובלבול. לכן עיקר העבודה שלי כמטפלת זה לעזור לכם להתחבר לכוח הגלום בכם, להתחבר לידיעה פנימית וללמוד לסמוך על עצמכם.

השבת הבטחון מאפשרת מימוש ויצירה של מערכות יחסים בריאות, הגשמה אישית ומקצועית.

אז למי מתאים הטיפול?

  • למי שחווים מתח מתמשך, חרדה, קשיים בשינה או בעיכול.
  • למי שמחפשים לחיות בביטחון ויציבות, רוגע ושלווה. להרגיש טוב בגופם, ונינוחות בקשרים ובמסגרות שונות. 
  • למי שחווים תסכול, תקיעות וקושי בהגשמת רצונותיהם בחייהם.
  • למי שמתקשים לזהות מהו רצונם, ומחפשים להתחבר לעצמם, לרצון ולכיוון הנכון להם בחיים.
  • לאנשים שחווים קשיים ואתגרים במערכות יחסים או קושי ביצירת קשר.
Play Video

איך נראה טיפול?

הטיפול נעשה בלבוש מלא. הוא כולל שיחה קצרה, ואז עבודה עם הנושאים החיים על מיטת הטיפולים, בסשן קשוב חוויתי  וסקרני למה שחי בגוף, בשילוב עם טכניקות מגוונות של עבודה עם הגוף והנפש כמו מגע, תנועה, קול, שיח חוקר, ודמיון. נסיים בשיחת סיכום, שם נאסוף את הלימוד והחוויות המשמעויות שעלו מהמפגש, כדי להטמיע אותן אחר כך בתוך החיים. 

איפה וכמה זה עולה?

הטיפול נמשך בין שעה לשעה וחצי. הוא מתקיים באחת מהקליניקות שלי בתל אביב או בגבעת עדה. העלות 250 ש״ח לטיפול (טיפול ראשון ב-180 ש"ח בלבד). 

נעים להכיר, כמה מילים אודותי...

אני מטפלת בשיטת אומניתרפי, ובשנתיים האחרונות, אסיסטנטית ומלווה תלמידים בשיטה. בנוסף לומדת שנה שניה טיפול זוגי בגישת "הקשר כמרפא" עם טלי גרנות בשן. חוקרת ולומדת שיטות טיפול מגוונות ב-11 השנים האחרונות.

במהלך השנים למדתי NLP, תקשורת מקרבת, תטא הילינג, אקסס ברס, וויס דיאלוג ועוד. וממשיכה ללמוד כל הזמן.

שאלת החיים שלי היא: מה מאפשר לאדם חיוניות ושמחה, מה מאפשר לטבע שלנו להתממש, ולהיות מי שאנחנו באמת, ומה מפריע לכך? אני חוקרת את השאלות האלו במסע אינטנסיבי בעולם הטיפול הגוף והנפש מזה 11 שנה. ובדרך אני גם יוצרת שירים ומופיעה, מנחת סדנאות ועוד. 

המלצות מטופלים

הטיפול עם גאיה חי, אקסטטי, קשוב. ננגעתי במקומות עמוקים בנפש דרך המגע שלה. גאיה עזרה לי להתחבר ולפתור קונפליקטים עתיקים שסחבתי איתי בטיפול אחד. מומלץ בחום רב מאוד. תנו לעצמכם מתנה לגוף ולנפש ♥️
תודה רבה רבה לך על טיפול נפלא, הרגשתי שהיית רגישה וקשובה, עזרת לי להרפות מהמתח, לשחרר את הגוף, להתניע מחדש את הזרימה בגוף, ולהרגיש שוב שלמה ויציבה יותר עבור עצמי ועבור המשפחה
הלב וגם הגוף שלי חשים תודה על המפגש שלנו, ועל הטיפול שהענקת באהבה רגישות ונוכחות מלאה. המפגש והטיפול איפשרו לי להיות עם הגוף במפגש מודע ולאפשר לתנועה משמעותית לקרות בו, וגם לשים לב לכוח שלי, ולקבל פידבק מעריך על כמה שהוא רצוי ומאפשר להרגיש אותי.
הטיפול של גאיה עושה לי כל פעם בדיוק את זה.. מחבר אותי לעצמי , למה שחי בי באמת . יש לה נוכחות מיוחדת שמצליחה להביא אותי אל עצמי בצורה מדהימה, להרגיש ולעבד דברים עמוקים לא פתורים .. וגם לגלות את הכוחות והחכמה שבי. במגע מדויק וקשוב , עם מילים מעטות, היא הובילה אותי שוב ושוב ממקומות מייאשים ומוכרים למצוא בתוכי תנועה חדשה ולהניע דברים שהמשיכו להשפיע על החיים גם אחרי הטיפולים
פרגון והמלצה ענקית על גאיה כמטפלת!! התחלתי ללכת אליה לסשנים של אומניתרפי בחודש האחרון בזמן שהייתי באיזה הצפה וחוסר חיבור לגוף, והסשנים איתה עוזרים לי ממש להתחבר לגוף ולתנועה החכמה והטבעית שלו, ולהירגע. ממליצה בחום! ותודה ענקית💜

דברו איתי

אני מאמינה בקשר אנושי ישיר וחם, אז מוזמנות ומוזמנים פשוט לדבר איתי בטלפון או לשלוח ווטסאפ ואחזור אליכם.

בואו נדבר

נוכל לברר בשיחה קצרה מה אתם צריכים ומה מתאים לכם.  

התקשרו אלי, כתבו ווטסאפ או מלאו את הפרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם!

בואו נדבר

בכמה דקות שיחה נברר מה אתם רוצים ונוכל להתאים את האתר לצרכיכם.

צלצלו אלי, כתבו ווטסאפ או מלאו את הפרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם!