מי אני?

״הסתכל על כל דרך רוחנית בתשומת לב קפדנית. נסה אותה פעמים רבות ככל הנדרש לדעתך, ואחר כך שאל את עצמך… האם לדרך הזו יש לב? אם יש לה, הדרך טובה. אם אין לה לב, אין בה שום תועלת…״ (דון חואן)

ברוכים הבאים

שמי יואב. נולדתי בשנת 1963 בירושלים ואני אבא לשלושה. דרכי להתפתחות ולתיקון הנפש עוברת דרך המפגש בין אדם לאדם, לכן קראתי לאתר 'נפגשים'. אני מלווה אנשים בתהליכים רגשיים ורוחניים מזה כ-15 שנים ומהלך בעצמי בשבילי החיים. אני אוהב להתייחס לחיים כמסע המתגלה בפנינו.

את דרכי הרוחנית התחלתי בשנת 95' בלימודים אצל המורה ימימה אביטל בשיטת ה'חשיבה הכרתית' . בהמשך למדתי שיטות שונות לטיפול בגוף ובנפש. למדתי פסיכותרפיה במכון הבינ"ל לביוסינתזההִתְמָקדוּת (Focusing),  תקשורת מקרבת (NVC), פסיכולוגיה תהליכית, והכשרה בטיפול זוגי וגישור באמצעות תקשורת מקרבת.

במסע החיים שלי חבשתי כובעים שונים. בין היתר עסקתי בהלחנה ושירה (לשמיעת השירים), הייתי עיתונאי, ניהלתי עמותה לחינוך אנתרופוסופי וגם חייתי כחקלאי במושב בעמק האלה. בשנים האחרונות הנחיתי בשותפות מסעות רוחניים ברחבי העולם ובמקביל חבשתי את כובע הסופר וכתבתי רומן מסע פנימי

תחנות בדרך

במסע שלי עברתי בתחנות שונות: בין היתר עסקתי בהלחנה ושירה (לשמיעת השירים), הייתי עיתונאי, ניהלתי עמותה אנתרופוסופית וגם רכזתי את פניות הציבור באגודה לזכויות האזרח. בשנים האחרונות חייתי כחקלאי במושב בעמק האלה, הקמתי מרכז רוחני אקולוגי בשם 'עלי אדמות' עם שותפתי ויחד הנחינו בין לבין מסעות רוחניים ברחבי העולם. בימים אלו אני משלים כתיבת ספר אותו אני כותב בשבע השנים האחרונות (לקריאת פרקים מהספר)

הגישה שלי

עיקר העבודה שלי כמלווה ומדריך הוא לתמוך בביטוי האותנטי של האדם. אני משתמש בכלים שונים שלמדתי ומנסיוני בחיי האישיים, כדי לעזור לאנשים להזכר ולהתחבר למי שהם באמת. במקום שיפוט עצמי ודחייה עצמית אני מזמין אותם להתקרב לעצמם ולהיות האדם המיוחד שנולדו להיות.

המפגש בינינו הוא מפגש בין שני בני אדם שעושים דרך בחיים האלו. אנחנו נפגשים קודם בשיחה ויכולים להמשיך ולהשתמש בכלים נוספים של מפגש, בהתאמה אישית וייחודית לאדם אותו אני פוגש.

 

מילים חשובות לתקשורת אך הן אינן מספיקות תמיד. דרך תנועה, מגע, או נשימה, ניתן להגיע לרבדים עמוקים של הנפש. דרך מילים, חלומות או דימויים ניתן להגיע לרבדים עמוקים של הגוף. לכן בחרתי ללמוד פסיכותרפיה גופנית, המשלבת את כל אלה וגם את ההבט הרוחני.

רוצים לדבר איתי? הכניסו פרטים ואחזור אליכם בהקדם....

בואו נדבר

נוכל לברר בשיחה קצרה מה אתם צריכים ומה מתאים לכם.  

התקשרו אלי, כתבו ווטסאפ או מלאו את הפרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם!

בואו נדבר

בכמה דקות שיחה נברר מה אתם רוצים ונוכל להתאים את האתר לצרכיכם.

צלצלו אלי, כתבו ווטסאפ או מלאו את הפרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם!